U Hanusi pokoje gościnne

Nasza oferta

Dla biur podróży

jesień - zima 2023

Oferta Wypoczynku “U Hanusi” w Murzasichlu

Szanowni Partnerzy – Biura Podróży

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z naszym urokliwym pensjonatem “U Hanusi” położonym w malowniczej miejscowości Murzasichle w sercu polskich Tatr. Nasza oferta to nie tylko wyjątkowe zakwaterowanie, ale także niezapomniane doświadczenie w górach, które z pewnością przyciągnie wielu miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku.

O naszym obiekcie:

Pokoje Gościnne “U Hanusi” to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza przytulna i komfortowa przestrzeń oferuje:

Wygodne pokoje z widokiem na Tatry.

Salę jadalną/szkoleniową dla grup zorganizowanych.

Przystępne ceny i atrakcyjne pakiety dla biur podróży.

Serwujemy smaczne posiłki oparte na lokalnych produktach. Nasza kuchnia to połączenie tradycyjnych smaków górskich potraw z nowoczesnym podejściem do gotowania. Oferujemy również opcje dietetyczne i specjalne menu dla dzieci.

Zapewniamy bezpieczny parking dla naszych gości.

Co proponujemy

Wycieczki górskie:
Nasz pensjonat jest idealnym punktem wypadowym na wędrówki po Tatrach. Zapewniamy przewodników i transport.

Zimowy raj:
W okresie zimowym oferujemy dostęp do pobliskich stoków narciarskich i lodowiska. Możemy również zorganizować lekcje narciarstwa.

Imprezy tematyczne:
Organizujemy wieczory regionalne, wiejskie biesiady z kapelą góralską, ogniska i wiele innych atrakcji.

Współpraca z nami

Jesteśmy gotowi dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Państwa klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne warunki współpracy. Nasza obsługa dba o komfort i zadowolenie gości od momentu rezerwacji aż do ich powrotu do domu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów naszej współpracy. Razem możemy stworzyć niezapomniane wakacje dla Państwa klientów w malowniczym pensjonacie “U Hanusi” w Murzasichlu.

Posiadamy pozytywną opinię straży pożarnej o przyjmowaniu grup zorganizowanych, koloni i obozów.