pokoje gościnne

u Hanusi

murzasichle

Jeśli szukacie Państwo miejsca na zorganizowanie pobytu dla swoich podopiecznych to zapraszamy do Domu Wypoczynkowego “Tatry”.

Wygodne pokoje i odpowiednie zaplecze techniczne stwarzają komfortowe warunki do wszelkiego rodzaju spotkań i wyzwań a piękno Podhala sprzyja budowaniu pozytywnych relacji. 

DW “Tatry” jest również idealnym miejscem na zorganizowanie każdego rodzaju imprez, warsztatów i zajęć. Znakomitym pomysłem są pikniki, biesiady i imprezy taneczne, organizujemy je na życzenie Gości.

Ośrodek DW „Tatry” jest przystosowany do obsługi grup zorganizowanych.

Dysponujemy 90 miejscami noclegowymi. W budynku znajdują się pomieszczenia takie jak: sala dyskotekowa wyposażona w sprzęt grający, a ponadto sala ping-pongiem, na terenie posesji znajduje się miejsce na grilla w szałasie,  boisko sportowe, cały teren jest ogrodzony i zamykany.

Oferujemy dostęp do wytwarzanych na miejscu regionalnych serów a także miodów.

Szanujemy i przyjmujemy gości z psami.

Dysponujemy pokojami dla 53 osób w 12-stu pokojach.
Są to pokoje :

3 pokoje 5-cio osobowe,
5 pokoi 4-ro osobowych,
2 pokoje typu studio (max 7-osobowe)
2 pokoje 2 osobowe

Każdy z naszych pokoi jest wyposażony w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, TV , dostępem do internetu bezprzewodowego Wi-Fi , łóżka , stoliki, taborety. Prawie we wszystkich pokojach są balkony. Do Waszej dyspozycji jest na każdym piętrze aneks kuchenny w pełni wyposażony tzn.
posiada : lodówkę, czajnik, kuchenkę gazową, naczynia – talerze, szklanki, sztućce, garnki itp.

Przed budynkiem znajduje się duży bezpłatny parking samochodowy, pod domem mamy do zaoferowania grilla, altankę regionalną, ławki ze stołami, a dla naszych miłych pociech stworzyliśmy domek wyposażony w zabawki ze zjeżdżalnią i huśtawką , trampolinę, dużą łąkę do grania w piłkę, piaskownicę.

W budynku jest całkowity zakaz palenia papierosów i wprowadzania zwierząt.

Obiekt i parking jest monitorowany.

Boisko do gry w siatkówkę z możliwości zdęcia siatki i gry w tenisa, koszykówkę i piłke nożną.

Posiadamy pozytywną opinię straży pożarnej o przyjmowaniu grup zorganizowanych, koloni i obozów.